Cookies Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Więcej informacji. Zamknij
Sacrum Profanum 2024

Współpraca

Od ponad 20 lat aktywnie współpracujemy z partnerami i sponsorami KBF, biorąc udział w realizacji największych w Polsce kampanii sponsoringowych dotyczących obszaru kultury. Sponsorowanie kultury to inwestycja, a w przypadku imprez organizowanych przez KBF to zarazem gwarancja, że wsparcie przeznaczane jest na przedsięwzięcia najlepsze w swoich kategoriach, cenione przez widzów i specjalistów. Szeroki wachlarz naszych imprez pozwala odnaleźć najdogodniejsze pole do wsparcia swojej marki i budowania wizerunku każdej z firm i instytucji, bez względu na profil działalności.

Zaproponujemy rozwiązania i formy obecności sponsora, które uwzględnią Państwa oczekiwania, odpowiedzą na potrzeby rynkowe, wesprą realizację Państwa strategii marketingowej i promocyjnej.

Atutem naszych imprez jest również konsekwentne, rozłożone na lata budowanie marki, stabilność finansowa i jasne określenie strategii działań oraz precyzyjny odbiorca każdej z imprez. Partnerstwo z nami to nie tylko wsparcie kultury w jej najlepszym wydaniu, to mądra i opłacalna decyzja biznesowa.

  • Analizujemy oczekiwania i potrzeby promocyjne firm.
  • Odpowiadamy na nie prezentując spektrum korzyści, jakie mogą powstać dzięki współpracy z nami.
  • W oparciu o unikalne atuty danego projektu, przygotowujemy atrakcyjny pakiet świadczeń odpowiadający na unikalne potrzeby sponsorów i partnerów.
  • Komunikujemy się z klientem na każdym etapie współpracy, od zainicjowania rozmów, po rozliczenie umowy; dbamy o komfort i kulturę kontaktu.
  • Przygotowujemy profesjonalną obsługę dokumentacji, procedując umowy oraz faktury we własnym zakresie.
  • Realizujemy świadczenia w oparciu o współpracę z zaufanym i doświadczonym zespołem.
  • Jesteśmy w stanie na bieżąco reagować na zmiany.
  • Monitorujemy media, przygotowujemy ewaluację oraz raport sponsorski z przeprowadzonych działań.


Współpracujemy między innymi z:

TAURON PE, PZU, EDF POLSKA, VOLVO, VW, JAGUAR, BMW, AUDI, GALERIA KRAKOWSKA, VALEO AUTOSYSTEMY, NESPRESSO, RED BULL, EMPIK, AMBRA SA, MAYLAND REAL ESTATE, HARD ROCK CAFÉ POLSKA, KOMPANIA PIWOWARSKA, PORT LOTNICZY KRAKÓW AIRPORT, CINEMA CITY, MOLESKINE, JOHN LEMON, MASPEX, NOKIA, IKEA, BANK MILLENNIUM.